• Главная
  • У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради
10:09, 14 ноября 2018 г.

У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради

13 листопада 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради. На порядку денному було 56 проектів рішень.

Члени виконкому заслухали інформацію відділу економіки про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля за 9 місяців 2018 року.

Начальник управління соціального захисту населення міської ради Ірина ШИРИНА проінформувала членів виконкому про заходи, які планується провести до Міжнародного дня осіб з інвалідністю в м. Добропілля.

Затверджено Положення про проведення конкурсу краси серед молоді «Міс Добропілля 2018» та склад організаційного комітету Конкурсу.

Прийнято рішення про затвердження оновленої Інструкції з діловодства, яка вступить в силу з 01 січня 2019 року, та Інструкції роботи з електронними документами, яка набирає чинності після запровадження у виконавчих органах Добропільської міської ради електронного документообігу із застосуванням цифрового підпису.

Також члени виконавчого комітету розглянули ряд питань, які стосуються оренди майна комунальної власності та опіки і захисту прав дитини.

Всі проекти рішень, які виносилися на розгляд членів виконавчого комітету міської ради, були підтримані.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #виконком #засідання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...