Керівництво Добропільського відділення поліції провело урок безпеки для місцевих учнів

Начальник добропільської поліції Юрій Кондрацький разом із своїми співробітниками та школярами НВК №7 зібралися за круглим столом і поспілкувалися на тему безпечної поведінки дітей в стінах школи та за її межами.

Керівництво Добропільського відділення поліції провело урок безпеки для місцевих учнів, фото-1

Візити правоохоронців до навчальних закладів є регулярними і змістовними. Так, в гості до учнів НВК №7 м.Добропілля завітали вартові порядку, які забезпечують безпеку в їх рідному місті. Школярам було дуже цікаво поспілкуватися із правоохоронцями, тим більш почути настанови та поради від начальника Добропільського відділу поліції Юрія Кондрацького.

Спочатку головний поліцейський міста дізнався в дітей чи знають вони правила дорожнього руху та чи дотримуються їх коли йдуть до школи або гуляють містом. Отримавши влучні відповіді, Юрій Кондрацький похвалив учнів за добрі знання правил безпеки та порадив користуватися світловідбиваючими елементами, закріпленими на одязі.

«Такі елементи особливо помітні в темряві, тому водії зможуть побачити вас завчасно, а значить вчасно зреагують і оберуть безпечну відстань»,- зауважив начальник поліції Добропільщини.

Далі дітям був розказаний алгоритм дій під час спілкування із незнайомими людьми. Правоохоронці разом із школярами моделювали різні ситуації, які можуть виникнути із дівчатами та хлопцями вдома чи на вулиці, та як з ними справлятись, коли поряд не буде батьків чи знайомих.

Не оминули правоохоронці і таке важливе питання, як дитяча злочинність. Поліцейські розповіли про види відповідальності неповнолітніх, про їхні права та обов'язки.

Наприкінці зустрічі школярі подякували «гостям у погонах» за цікаво проведений з ними час, зауваживши, що дізналися сьогодні багато цікавого та сподіваються, що такі зустрічі із правоохоронцями стануть доброю традицією.

 «Я впевнений, що завдяки таким зустрічам, ми зможемо навчити дітей елементарним правилам безпечної поведінки. І якщо станеться якась небезпечна ситуація, вони не розгубляться, а будуть чітко знати як слід правильно вчинити. Тому, такі уроки безпеки ми будемо проводити регулярно в усіх навчальних закладах, адже, безпека дітей для нас понад усе», - відзначив начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький.

Керівництво Добропільського відділення поліції провело урок безпеки для місцевих учнів, фото-2
Керівництво Добропільського відділення поліції провело урок безпеки для місцевих учнів, фото-3
Керівництво Добропільського відділення поліції провело урок безпеки для місцевих учнів, фото-4
Покровський відділ поліції
правоохоронці школа урок Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии