![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
12:11, 14 грудня 2018 р.
В Добропіллі вшанували ліквідаторів
14 грудня вся Україні відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
В Добропіллі біля меморіалу пам’яті Чорнобильської трагедії відбувся короткий мітинг та покладання квітів. Представники відділів та управлінь міської ради, служби з надзвичайних ситуацій, профспілкових організацій та члени Добропільської міської Всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» привітали ліквідаторів зі святом.
З урочистою промовою до присутніх звернулись заступник міського голови Олексій Галицький та голова Добропільської міської Всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Гончаренко.
![В Добропіллі вшанували ліквідаторів, фото-1 В Добропіллі вшанували ліквідаторів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Добропіллі вшанували ліквідаторів, фото-2 В Добропіллі вшанували ліквідаторів, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Добропіллі вшанували ліквідаторів, фото-3 В Добропіллі вшанували ліквідаторів, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![likvid gl likvid gl](/dist-assets/images/cap.jpg)
likvid gl
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...