• Головна
  • ПФУ закликає добропільчан: "Допоможи своєму майбутньому!"
09:59, 18 грудня 2018 р.

ПФУ закликає добропільчан: "Допоможи своєму майбутньому!"

ПФУ закликає добропільчан: "Допоможи своєму майбутньому!"

Питання легалізації зайнятості – у пріоритеті пенсійної служби. Адже саме від сплачених внесків залежать надходження до бюджету фонду, а це і додаткові кошти на виплату пенсій, і соціальна складова для самого працівника – відпустки, лікарняні, а в майбутньому і пенсія. Працівники пенсійної служби намагаються охопити роз’яснювальною роботою якомога ширше коло населення, донести до свідомості кожного, що про пенсійне забезпечення у літньому віці потрібно дбати замолоду. І усвідомлення цього має формуватися з юного віку. Тому Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед старшокласників, використовуючи різні її форми.

Так, з початку 2018 року проведено 15 зустрічей з учнями шкіл м. Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів, в ході яких у доступній формі ознайомлено старшокласників з основами пенсійного забезпечення в Україні та особлива увага молоді звертається на те, що необхідно обирати роботу з високою зарплатою та офіційним оформленням трудових відносин.

З метою закріплення отриманої інформації проведено 7 квест-ігор, крім того, залучено учнів 8 шкіл до участі у флешмобах, що є запорукою захищеності, упевненості та розуміння законодавства. «Дні відкритих дверей» в управлінні для молоді – це вже традиційно, що дає можливість наглядно показати діяльність управління, залучити дітей до вступу у Вузи за направленням ПФУ для подальшої роботи в системі, а також надати фахові роз’яснення всіх питань, які цікавлять, та не зовсім зрозумілі для сучасної молоді.

До Дня утворення Пенсійного фонду України (22 грудня) заплановано провести в управлінні захід – День Пенсійного фонду України, на який запрошені активні старшокласники декількох шкіл Добропілля. Планується розповісти учням про історію становлення пенсійної служби, основні принципи її роботи та й те, що пенсійна служба рухається в ногу з часом і тому таку традиційну форму виявлення свого ставлення до легальної зайнятості перенести в інтернет – площину в рамках акції «Допоможи своєму майбутньому». Буде запропоновано школярам через соціальну мережу фейсбук кинути виклик нелегальній зайнятості й привернути увагу громадськості до її негативних наслідків, розмістити на своїх сторінках в мережі фейсбук своє фото з тематичною листівкою. Також старшокласники візьмуть участь у квест-грі на тему: «Пенсійна система і ти. Знай більше!»

В.о. начальника управління Н.ПІТИК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПФУ #пенсія #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...