![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
До уваги підприємців Добропілля: про проведення зимового прибирання
![До уваги підприємців Добропілля: про проведення зимового прибирання До уваги підприємців Добропілля: про проведення зимового прибирання](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відділ комунального господарства Добропільської міської ради інформує юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які утримують відповідні об’єкти нерухомості, що згідно пункту 5.15 Правил благоустрою території міста Добропілля (затверджено від 22.05.2013 № 6/41-41) зимове прибирання у сфері благоустрою відповідних територій передбачає:
- мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев'яні, мітли, льодоруби);
- мати достатній запас матеріалу для посипання для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
- прибирати сніг негайно з початку снігопаду для запобігання накату;
- огороджувати небезпечні для пішоходів (у разі падіння бурульок та снігу з дахів) місця, забезпечувати видалення бурульок з дахів, карнизів та інших елементів будинків.