• Головна
  • «Поезія, яку не можна не любити»: на Добропільщині урочисто відкрили музей відомого поета
13:10, 4 січня 2019 р.

«Поезія, яку не можна не любити»: на Добропільщині урочисто відкрили музей відомого поета

«Поезія, яку не можна не любити»: на Добропільщині урочисто відкрили музей відомого поета

3 січня, у селі Святогорівка Добропільського району було урочисто відкрито музейну кімнату українського письменника, поета та громадського діяча Миколи Чернявського. Дата була обрана не випадково, адже саме сьогодні у 1867 році народився поет-земляк Микола Федорович.

Микола Чернявський — один з найвизначніших майстрів сонета, зокрема, він перший в українській поезії створив жанрові картини з життя донецького селянства і робітництва. Стильовою особливістю творчості відомого українського поета є поєднання в поетичному слові різних напрямів — романтичного, реалістичного, модернізму і пленеризму (малювання на повітрі ). Характерним для його творчої манери було звертання до таких новітніх художніх течій двадцятого століття , як імпресіонізм і символізм.

«Сьогодні день народження Миколи Чернявського. Це той письменник, який мало видавався і в бібліотеці дуже мало можна знайти його видань, але він такі вірші писав, таку поезію, яку не можна не любити, тому що вона стосується кожного з нас», — зазначили на відкритті музейної кімнати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола #Чернявський #музей #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...