• Главная
  • Куди у Добропіллі звертатись для представлення до присвоєння почесного звання «мати-героїня»
11:10, 10 января 2019 г.

Куди у Добропіллі звертатись для представлення до присвоєння почесного звання «мати-героїня»

Для багатодітних матерів, які забезпечують умови для всебічного розвитку дітей та зміцнення їх духовного розвитку, на державному рівні встановлено стимулювання через присвоєння таким жінкам почесного звання «мати-героїня».

 Це звання надається Президентом України матерям, які народили та виховали до восьмирічного  віку  п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених, з урахуванням вагомого особистого внеску у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих, духовних і моральних якостей. Почесне звання присвоюється за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України.

З переліком документів, необхідних для представлення до присвоєння почесного звання «мати-героїня» можна ознайомитись за телефоном 2-80-63 або завітати для отримання консультації до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева 83 (виконком) каб. 102.

#Добропілля #мати #героїня
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...