• Головна
  • Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
11:31, 11 січня 2019 р.

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

08.01.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик за участю керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання виконавської дисципліни, формування та надання звітності, підготовки матеріалів на засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та спільної з ДВС робочої групи з питань примусового стягнення боргів та ін.

08.01.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик взяла участь в апаратній нараді при голові Добропільської райдержадміністрації.

08.01.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 1 Н.Хничова надала консультації мешканцям Шахівської сільської ради в Центрі надання адміністративних послуг, зустрілась з трудовим колективом Шахівської сільської ради та провела заняття «Школа майбутнього пенсіонера» для її працівників.

09.01.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 2 Т. Ляшенко надала консультації мешканцям Беззаботівської та Криничанської сільських рад.

За минулий тиждень:

- до керівництва управління на особистий прийом звернулось 8 осіб;

- працівники юридичного відділу взяли участь у судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;

- відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 281 звернення, що на 25,7 % більше, ніж за попередній тиждень (79 звернень). Прийнято: 27 заяв на перерахунок пенсій, 22 – на первинне призначення пенсії, 13 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось 4 особи, 2 – за поновленням виплати пенсій;

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 13 осіб;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 18 осіб;

- за попередній тиждень не було звернень на прийом до управління за допомогою скайп-зв’язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПФУ #Добропілля #події #тижня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...