• Главная
  • Учнівська молодь Великого Добропілля вчиться писати інвестиційні проекти
09:33, 17 января 2019 г.

Учнівська молодь Великого Добропілля вчиться писати інвестиційні проекти

В рамках реалізації проекту «Молода Енергія Громад» за підтримки програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» 16 січня 2019 року на базі опорного закладу Добропільського НВК № 4 провела тренінг з основ проектного менеджменту з підлітками та освітянами закладів загальної середньої та позашкільної освіти міст Білицьке, Білозерське, Добропілля та смт Водянське, Новодонецьке.

uch mol pro

uch mol pro

В ході тренінгу регіональний координатор проекту МЕГ Тетяна Дерев’янко ознайомила молодь з поняттям «Дерево проблем – Дерево цілей», «SMART – технологія постановки цілей». Практична частина сформувала навички створення та презентації креативних проектів. Як результат навчання, юніори закладів освіти можуть подати заявку на участь у конкурсі малих грантів «Молода Енергія Громад». Очікуваний обсяг фінансування становить не більше 50 000 грн. Реалізація проектів повинна розпочатися з лютого 2019 року.

uch mol pro1

uch mol pro1

Більш детальна інформація для подання грантових заявок за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnbIaXAuRSCsIl5v2nN_R4_ON-NG8v1-WZQTD9BtcBg88bDg/viewform?fbclid=IwAR24-wXXkiCweDZPQmkaz85xBYByjJjpb2dM8JXlCgSzxMMsCUhBb0Ch3uw.

#Учнівська #молодь #Добропілля #інвестиційні #проекти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...