• Главная
  • Куди звертатися добропільчанам які стали жертвою або свідком насильства в сім’ї
11:26, 18 января 2019 г.

Куди звертатися добропільчанам які стали жертвою або свідком насильства в сім’ї

Куди звертатися добропільчанам які стали жертвою або свідком насильства в сім’ї

Насильство в сім’ї – це будь-які умисні дії фізичного, психологічного або економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, які завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психологічному здоров’ю.

Особливим видом насильства є насильство в сім'ї. Воно є найбільш небезпечним, бо має довготривалий за часом характер, а дитина в цій ситуації переживає насильство з боку того, хто мав би захищати, підтримувати, а не кривдити її. Це деформує особистість дитини, виховує озлоблення до оточення, іноді навіть стає причиною суїцидів. Тому проблема сімейного насильства на сьогоднішній день є дуже гострою.

Жорстоке поводження з дітьми в сім ї не така вже й рідкість. Часто плутаючи методи виховання зі звичайним насильством, батьки намагаються бути «розпорядниками» життя власної дитини. Не знаючи іншого ставлення, малюки не можуть правильно оцінити ситуацію, тому самі, вважаючи себе винними, навіть не намагаються захиститись. Але в суспільстві не прийнято казати про такі речі. Дуже часто один з батьків просто спостерігає за знущанням над своєю дитиною. Та насправді ця форма насильства існує у побуті дуже давно і поширена серед представників різних національностей, різного соціального та фінансового статусу, у сім’ях з різними світоглядами, світосприйняттям, релігійними вбачаннями.

Якщо Ви стали свідком або Вам відомо про факти насильницьких дій відносно малолітніх, неповнолітніх дітей, повідомляйте негайно службу у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, кабінет 219, телефон: (06277) 2-78-63 або Добропільське відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області за адресою: вул. Першотравнева, буд. 52, телефон: (06277) 2-86-76.

#Добропілля #насильство #сім'я
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...