У Добропільському районі відбувся фінал конкурсу професійної майстерності "Учитель року"

18 січня в приміщенні відділу освіти Добропільської райдержадміністрації відбувся фінал конкурсу професійної майстерності "Учитель року".

Традиційне свято зібрало в тепле дружнє коло колег. Зі словами привітання до учасників конкурсу звернулися начальник відділу освіти Вікторія Бібля і голова громадської організації «Добре поле»Любов Марченко.

Дипломом лауреата ІІІ ступеня І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» нагороджена Вакал Т.В.(Нововодянська ЗОШ І-ІІ ступенів, номінація «Основи здоров`я»), сертифікатами за участь відзначені:- Клименко С.В.(Святогорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Географія»);- Власова Г.З.(Нововодянська ЗОШ І-ІІ ступенів, номінація «Географія»);- Брильов О.А.(Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Захист Вітчизни»).

освіта2
освіта2
освіта3
освіта3

Конкурс професійної майстерності надав можливість учасникам заявити про себе як про креативних, фахово компетентних, творчих особистостей, розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитися власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання. Серед учасників конкурсу немає людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця.Відділ освіти висловлює подяку генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу» Ігорю Ткачу  за фінансову допомогу в рамках реалізації соціального партнерства з райдержадміністрацією та районною радою.

Добропільська райдержадміністрація
Добропілля учитель_року конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии