• Главная
  • На Добропільській фабриці шанують традиції та створюють нові
13:41, 23 января 2019 г.

На Добропільській фабриці шанують традиції та створюють нові

На Добропільській фабриці шанують традиції та створюють нові

З Різдва і до Водохреща працівники  Добропільської центральної збагачувальної фабрики заряджалися енергією та зустрічали новий 2019-й рік. У світлій, веселій та яскравій атмосфері  пісень, жартів та розваг вони відзначили зимові свята, щоб рік видався плідним і щасливим.  

Готуватися до свят збагачувальники почали ще на початку грудня минулого року. Власноруч зробили прикраси для «головної» ялинки на подвір’ї, змайстрували декоративних оленів. Ця краса і понині радує добропільчан щовечора яскравим  сяйвом та стала улюбленою фотозоною для мешканців навколишніх вулиць.

На Добропільській фабриці шанують традиції та створюють нові, фото-1

«Коли дізнався, що плануємо зварити металеві оленів та прикрасити їх гірляндами - одразу ж уявив, на яку казку перетвориться наша фабрика, - згадує електрослюсар Роман Руденко, – Тому запропонував свою допомогу у створенні фігур. Зараз дуже радію, коли бачу посмішки людей. Це найкраща оцінка нашої роботи».

Також на фабриці заздалегідь готувались до Святок. Бо існує повір’я, що проспіване в колядках та щедрівках неодмінно здійсниться. Тож навчилися пісень співати та щастя в кожну хату закликати. 

«7 січня ми з дівчатами вийшли в місто та співали різдвяні пісні. Завітали до оселі кожного зі знайомих, щоб побажати їм усього найкращого в Новому році. Приєднатися до нашого святкування ми запрошували навіть незнайомих людей, яких зустрічали на вулиці,» - посміхається Наталія Прудник, провідний спеціаліст з кадрового адміністрування. 

На Добропільській фабриці шанують традиції та створюють нові, фото-2

Тиждень після Різдва у Добропіллі сніжило, а стовпчики термометрів трималися коло нуля. Зимна погода дозволила створити на подвір’ї кумедні снігові фігури. Тож поряд із різдвяними оленями оселився невеличкий сніговичок. А  біля головного входу розташувалася снігова красуня та з двома легенями, що ніби відпочивають на лавці.

На Маланку, коли у кожній хаті чекають на щедрувальників, одинадцять збагачувальників  з міні-виставою відвідали понад 20 осель. Також завітали і на виробництво. Разом з веселими «Маланками» добропільчан та працівників фабрики зі святом вітали акордеоніст та два Василя.

«Коли перед зміною до нашої нарядної відчинилися двері і завітали ошатні та веселі люди на душі одразу ж потепліло. Вони співали, танцювали та бажали щастя, - розповідала Тетяна Гармаш, апаратник вуглезбагачення. – Це найкращі щедрувальники з тих, яких мені доводилось бачити».

14 січня, на Старий Новий Рік до збагачувальників традиційно завітали дітлахи з садочку «Сонечко», які не тільки привітали працівників із святом, але й запосівали.

На Добропільській фабриці шанують традиції та створюють нові, фото-3

Завершило різдвяно-новорічні свята Водохреща. 19 січня це свято разом відзначили робітники Добропільської фабрики та шахтоуправління Добропільське.

«Ми шануємо наші традиції та запроваджуємо нові, - говорить Надія Судак, генеральний директор ДТЕК Добропільської ЦЗФ, - До нашого святкування залучилися  дітлахи із садочку, школярі, молодь та дорослі. Цьогорічне спільне святкування шахтоуправління Добропільське та фабрики – це крок до нових спільних заходів. Я переконана, що у 2019 році і на шахтарів, і на працівників нашої фабрики чекає на безліч приємних моментів, виробничих та особистих перемог, а також нових викликів та проектів».

#Добропілля #ДТЭК #фабрика
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...