В Донецькій області зафіксовано випадок групового захворювання на сальмонельоз

В Донецькій області зафіксовано випадок групового захворювання на сальмонельоз, Анна Денисенко

Добропільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби (надалі - ГУДПСС) в Донецькій області повідомляє, що на території Донецької області зафіксовано випадок групового захворювання на сальмонельоз, в сім"ї, що мешкає на теріторії Лиманського району (сел. Дробишеве).

Встановлено, що сім’я спживала майонез домашнього виготовлення, яйця курячі придбані для його приготування в торгівельній мережі с. Дробишеве (продовольчий магазин "Асорті"). При перевірці даної торгівельної точки Держпродспоживслужбою виявлено ряд порушень при реалізації харчової продукції, зокрема яйця курячого. У вказаному магазині прийнято яйце на реалізацію не марковане та основі паспорту якості № 535 від ТОВ "СПФ Агро" - птахофабрика на території Слов"янського району, за результатами перевірки даної птахофабрики з’ясовано, що вказаний сертифікат якості ТОВ "СПФ Агро" на яйце куряче не видавався.

Враховуючі вищезазначене, Добропільське районне управління ГУДПСС в Донецькій області повідомляє, що згідно чинного законодавства здійснювати реалізацію яєць курячих необхідно тільки за наявності їх маркування, товарно- транспортної накладної, та документів, що засвідчують їх якість та безпеку.

Перелік вищезазначених документів стосується і інших харчових продуктів, що реалізуєтся у торгівельних закладах.

Матеріали по вказаному випадку надані Головним управлінням Держпродспоживслужби в Донецькій області до правоохоронних органів.

Добропільська міська рада
Добропілля сальмонельоз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии