• Головна
  • У Добропіллі відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
17:00, 24 січня 2019 р.

У Добропіллі відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Добропіллі відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 23 січня 2018 року при виконкомі Добропільської міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний було внесено 10 питань, зокрема розглядались правочини щодо житла та збереження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, призначення опікуна над майном такої дитини. Особливу увагу члени комісії завжди приділяють питанням щодо позбавлення батьківських прав та влаштування дітей до державних дитячих закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на повне державне забезпечення.

Було розглянуто 3 заяви щодо встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і зазнала психологічного насильства. Також розглядались питання Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо результатів роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. Кожна ситуація детально вивчена, обговорена членами комісії. За результатами засідання комісією прийняті та ухвалені відповідні рішення, які захищають права та інтереси дітей. У своїй діяльності Комісія керується положеннями Конституції України, Сімейним і Цивільний кодексами України та низкою законів України та постанов Кабінету Міністрів України, пов’язаних із захистом прав дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #засідання #комісія #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...