• Главная
  • У Добропіллі фахівці ПФУ провели зустріч з трудовим колективом
15:50, 28 января 2019 г.

У Добропіллі фахівці ПФУ провели зустріч з трудовим колективом

З метою ознайомлення з пенсійним законодавством та формами обслуговування громадян 28 січня 2019 року заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Громило провела зустріч у трудовому колективі та заняття «Школа майбутнього пенсіонера» для працівників філії «Добропільське управління монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання» товариства з обмеженою відповідальністю «Добропіллявугілля».

Під час заходів спеціаліст ознайомила присутніх з видами пенсійних виплат та умовами їх призначення, а саме: про пенсійний вік і необхідний страховий стаж, про пільгову пенсію за віком. Фахівець розповіла про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, про укладання договору добровільного пенсійного страхування, про те, які документи необхідно надавати для призначення пенсії різним категоріям громадян.

У Добропіллі фахівці ПФУ провели зустріч з трудовим колективом, фото-1

Також Наталія Громило повідомила присутніх про порядок проведених перерахунків пенсії з 01.12.2018 та 01.01.2019. Під час заходу фахівець відповіла на питання присутніх та надала інформацію щодо електронних послуг Пенсійного фонду України Веб-порталу, про існування “Гарячої лінії”, “Телефону довіри”, Skype-зв’язку та про акцію «Допоможи своєму майбутньому» тощо.

У кінці зустрічі всі присутні отримали буклети та листівки.

В.о. начальника управління Н.ПІТИК

#ПФУ #Добропілля #зустріч
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...