• Главная
  • Проведено підрахунок мисливських тварин в угіддіх Добропільського МРГ УТМР
10:47, 29 января 2019 г.

Проведено підрахунок мисливських тварин в угіддіх Добропільського МРГ УТМР

В період з 26.01.2019 по 27.01.2019 в Добропільськомe районі за участю спеціаліста відділу регуляторної політики департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Балаклеєць А.І. було проведено облік численності мисливських тварин в угіддях Добропільського МРГ УТМР.

Підрахунок проводився шляхом спостережень на підгодівельних майданчиках, «шумового прогону» у відповідних кварталах мисливських угідь, маршрутний підрахунок звірів по слідах на сніговому покриві та опитування місцевих жителів.

Загальна площа мисливських угідь в Добропільськом районі складає 78796 га та ділиться на 8 єгерських обходів, площа охвачених учетом ділянок 26100 га, а саме на території: Добропільської, Святогорівської, Нововодянської, Ганнівської, Золотоколодязької, Шилівської, Світлівської, Никанорівської, Октябрської та Новоторецької сільських рад.

За попередніми підрахунками, враховуючи, що з лютого 2015 року в угіддях не проводився сезон полювання - суттєво збільшилась численність лисиці та вовка, кабана, пернатої дичи (фазан, куропатва), зайця та косулі та ін..З настанням суворої зими стало нелегко не тільки людям, а й диким тваринам, що мешкають на Донетчиниі. Але відповідні єгерські служби не стоять осторонь, а всіляко підтримують фауну в цих непростих погодних умовах.

Зима – сувора пора року для диких тварин. Багато джерел їжі вже вичерпалися або були засипані снігом. На щастя, ми можемо їм допомогти. Тварини проводять зиму по-різному. Багатьом із них доводиться переживати численні незручності. Життя тварин стане легшим, якщо люди допоможуть їм. Іноді людина може навіть врятувати їм життя.

Проведено підрахунок мисливських тварин в угіддіх Добропільського МРГ УТМР, фото-6
#підрахунок #мисливських #тварин #Добропільський #район
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...