• Главная
  • Добропільські правоохоронці провели заходи з профорієнтації для старшокласників місцевого ліцею
11:27, 29 января 2019 г.

Добропільські правоохоронці провели заходи з профорієнтації для старшокласників місцевого ліцею

Добропільські правоохоронці провели заходи з профорієнтації для старшокласників місцевого ліцею

Співробітники сектору кадрового забезпечення Добропільського відділення поліції разом з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілись з випускниками ЗОШ I-III ступенів - ліцею міста Добропілля та запросили учнів до вступу у навчальні заклади системи МВС.

Під час зустрічі правоохоронці розповіли учням в яких підрозділах вони працюють та які завдання виконують, розповіли поліцейські і про умови вступу до університетів внутрішніх справ у 2019 році.

Присутні почули багато інформації про вищі навчальні заклади системи МВС.

«Наш захід був присвячений профорієнтаційній роботі з випускниками 11 класів. Такі заходи дуже важливі, бо надають можливість випускникам швидше визначитися із своєю майбутньою професією. В нашому випадку це можуть бути професії слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів та інспекторів поліції. Наша основна мета сьогодні – якомога ширше познайомити абітурієнтів з професією та роботою поліцейського та розповісти їм умови вступу до ВНЗ внутрішніх справ, - розповіла ст. інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Вікторія Шкурко.

Під час бесіди курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ розповіли учням про сам процес навчання. Старшокласники зацікавлено слухали виступаючих та задавали їм питання. Деякі висловлювали бажання в майбутньому поповнити ряди працівників поліції, а тому цікавились умовами праці в поліції, плюсами і мінусами даної професії.

По завершенню зустрічі поліцейські подякували учням за увагу та зазначили, що у разі виникнення будь-яких питань, вони завжди можуть звернутись за допомогою до Добропільського відділення поліції.

#Добропілля #ліцей #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...