Добропільчан запрошують до участі у конкурсі читців «В сім’ї вольній, новій»

Добропільчан запрошують до участі у конкурсі читців «В сім’ї вольній, новій», Анна Денисенко

Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації оголошує: обласний конкурс читців «В сім’ї вольній, новій».

шевченко1
шевченко1

Мета конкурсу – вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, популяризація творчої спадщини великого Кобзаря, пропагування поетичної творчості українських поетів, поетів інших національностей та мистецтва художнього читання.

До участі в конкурсі запрошуються учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів, представники культурних формувань.Вік учасників від 14 років.Конкурсну программу читці готують за двома варіантами.І варіант:- твір Т.Г. Шевченка;- твір сучасного українського письменника;-твір обраний за власними уподобаннями (це можуть бути твори зарубіжних авторів).ІІ варіант:-композиція за творами великого Кобзаря, сучасних авторів, присвячених великому поету чи на вільну тему.Тривалість конкурсної програми 10 хвилин.Заявка на участь в конкурсі подається на електронну адресу [email protected] з поміткою «Конкурс читців» до 07 березня 2019 р.

Детальну інформацію можна отримати в Центральній бібліотеці (тел. 2-82-58) та сільських бібліотеках.

Добропільська райдержадміністрація
Добропілля областний_конкурс_читців Шевченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии