• Головна
  • До уваги добропільчан: у службі зайнятості впроваджено інститут кар'єрних радників
11:30, 1 лютого 2019 р.

До уваги добропільчан: у службі зайнятості впроваджено інститут кар'єрних радників

До уваги добропільчан: у службі зайнятості впроваджено інститут кар'єрних радників

З 01 січня 2019 року змінені підходи в роботі служби зайнятості - впроваджується інститут кар’єрних радників. На теперішній час дуже важливо, щоб кожна людина почувала себе впевнено і знала, що у разі втрати роботи вона не залишиться сам на сам зі своєю проблемою. Ще одним направленням, яким вже займається служба зайнятості, є розвиток кар’єри працюючої людини, допомога у зміні місця роботи.

Клієнтів, які завітають до центру зайнятості, першим зустріне реєстратор. Його завдання - з’ясувати потреби клієнта, здійснити всебічне інформування про послуги, які можна отримати в центрі зайнятості, в тому числі і онлайн. Наступним кроком є ознайомлення з правами та обов’язками шукачів роботи, переліком необхідних для реєстрації документів.

З метою якісного підбору підходящої роботи та прискорення працевлаштування клієнта реєстратор запропонує скласти резюме або підвищити його цінність на семінарі з техніки пошуку роботи, проведе первинне профілювання - оцінку можливостей працевлаштування клієнта. Реєстратор володіє повною інформацією про наявні вакансії та здійснить підбір підходящої роботи, узгодить зустріч і направить клієнта до роботодавця. А у разі неможливості направлення на працевлаштування призначить зустріч з кар’єрним радником.

Кар’єрний радник, в свою чергу, забезпечить індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Для оцінки можливості працевлаштування з урахуванням навичок, кваліфікацій та надання адресних послуг для повернення безробітних осіб на ринок праці використовується профілювання клієнтів служби зайнятості.

Завдяки новаціям клієнти служби зайнятості з першої хвилини відчувають себе активними учасниками процесу пошуку роботи та впливають на нього, націлені на спільну роботу та результат.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #центр_зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...