• Главная
  • Діти Добропілля можуть отримати безкоштовну путівку до санаторію «Бердянський»
09:29, 4 февраля 2019 г.

Діти Добропілля можуть отримати безкоштовну путівку до санаторію «Бердянський»

Діти Добропілля можуть отримати безкоштовну путівку до санаторію «Бердянський»

КНП «Районний центр первинної медико – санітарної допомоги Добропільської районної ради» повідомляє про отримання областю санаторно-курортних путівок до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Бердянський» Міністерства охорони здоров’я України, м. Бердянськ, Запорізька область.  

Терміни заїзду: з 03.03.2019 по 28.03.2019.

Приймаються діти від 5 до 18 років (Діти перебувають в санаторії без батьків). Путівки безкоштовні.

Профіль: гастроентерологічний, пульмонологічний, отоларингологічний алергологічний (обструктивний бронхіт та інші респіраторні алергози в період ремісії, рецидивуючі хронічні бронхіти в стадії ремісії, реконвалесцентки після гострої затяжної пневмонії, хронічні захворювання носоглотки (хр.тонзиліт, ларингіт, фарингіт, синусит, риніт, та ін), бронхіальна астма(не вище 1 ст. важкості) в межприступному періоді, часті гострі респіраторні захворювання, вроджені вади легень, стан після тонзилектомії не раніше ніж 3 міс. після операції, неускладнена виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в ст. стійкої клініко-лабораторної ремісії, хр. гастрит в ст. ремісії, функціональні розлади шлунку, хр. холангіт, холецистит, гепатит поза загостренням, вірусний гепатит не раніше 6 місяців після загострення, дискинезія жовчовивідних шляхів, хр. панкреатит).       

Протипоказання: 1.Загальні протипоказання, які включають направлення дітей на курорт. 2.Злоякісні новоутворювання. 3. Бронхіальна астма тяжкої та середньої тяжкості, гормонозалежна форма 4.Важкі форми повторної пневмонії з розповсюдженими змінами в бронхо -легеневій системі, бронхоектази з частими загостреннями і з серцево-легеневою недостатністю). Кровохаркання, легеневі кровотечі. 5.Усі захворювання органів дихання у гострому періоді. 6.Муковісцидоз середнього та важкого ступеню.    У разі потреби дітей диспансерної групи у вищезазначених путівках пропонуємо батькам звернутися до свого сімейного лікаря.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #Добропільський_район #путівки #діти #санаторій
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...