• Главная
  • До уваги виробників рослинницької сільськогосподарської продукції Добропільського району
10:55, 7 февраля 2019 г.

До уваги виробників рослинницької сільськогосподарської продукції Добропільського району

Добропільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області нагадує про необхідність отримання санітарного паспорту до початку проведення весняно-польових робіт на право отримання, транспортування, зберігання та використання пестицидів та агрохімікатів.

Згідно Державних Санітарних Правил і Норм 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві»:

п. 5.1.21 – Зберігання пестицидів на складі допускається тільки після його погодження установами санепідслужби (Держпродспоживслужби) та охорони природи і отримання паспорту. Паспортизація здійснюється щорічно.

Для отримання паспорту необхідно:

1 Підготувати наказ про призначення осіб, пов’язаних із застосуванням пестицидів;

2 Робітникам, пов’язаних з роботами по застосуванню пестицидів, пройти спеціальну підготовку та мати медичні книжки, встановленого зразку, на право робіт з пестицидами;

3 Розробити та узгодити з органами фітосанітарної служби району «Комплексний план захисту сільгоспкультур по господарству»; В «Зонах санохорони відкритих водойм, джерел водопостачання, населених пунктів» – з Держпродспоживслужбою району;

4 Придбати засоби індивідуального захисту робітників (респіратори, гумові рукавиці, окуляри, халати тощо).

Застосування пестицидів:

1 Всі роботи з пестицидами слід проводити в ранні (до 1000), вечірні (від 18 до 2200) години при мінімальних висхідних повітряних потоках. Як вийняток, допускається проведення обробок у денні години у похмурі і прохолодні дні, з температурою навколишнього повітря нижче 100С (згідно пункту 6.1.5 ДСП).

2 Завчасно, але не менше чим за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, адміністрація господарства оповіщає населення, власників суміжних сільгоспгосподарських угідь та об’єктів, утримувачів бджіл про місця, терміни і методи застосування пестицидів. У період проведення робіт у радіусі 200 метрів від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні надписи. (пункт 6.1.7 ДСП).

В разі виникнення будь яких спірних або небажаних ситуацій при проведенні робіт з пестицидами та агрохімікатами, юридична або фізична особа, яка їх застосовувала без отримання на то відповідного дозволу, несе відповідальність у встановленому чинним законодавством порядку.

Адміністрація районного управління Держпродспоживслужби.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#використання #пестицидів #Добропілля #район
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...