• Главная
  • Дільничні офіцери Добропілля завітають у кожну домівку
13:21, 8 февраля 2019 г.

Дільничні офіцери Добропілля завітають у кожну домівку

Дільничні офіцери Добропілля завітають у кожну домівку

Наразі на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням дільничними офіцерами домоволодінь громадян, які знаходяться на їх території обслуговування. Вчора відповідний захід відбувся в Добропіллі.

Дільничні офіцери Добропілля завітають у кожну домівку, фото-1

Під час візитів правоохоронці цікавляться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де працюють чи навчаються. Можуть також запитати, чи немає у мешканців скарг на чиюсь антигромадську поведінку та можливо із кимось слід провести невідкладну профілактичну бесіду. Під час обходу помешкань співробітники поліції роз’яснюють громадянам, як запобігти квартирним крадіжкам, як не стати жертвою шахраїв та інших злочинних зазіхань.

В ході даних заходів проводиться й індивідуально-попереджувальна робота з особами схильними до вчинення насильства в сім’ї та робота по попередженню вчинення кримінальних й адміністративних правопорушень відносно одиноких осіб похилого віку. Особлива увага приділяється і неповнолітнім, батьки яких зловживають спиртними напоями, або працюють за кордоном.

Кожному, з ким вдалося зустрітися та поспілкуватися, дільничні залишали візитні картки із номерами свого телефону, чергової частини та керівництва Добропільського відділення поліції, аби в будь-який час люди могли до них звернутися за допомогою чи повідомити важливу інформацію.

Дільничні офіцери Добропілля завітають у кожну домівку, фото-2
Дільничні офіцери Добропілля завітають у кожну домівку, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #дільничі #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...