• Главная
  • Підгодівля диких звірів взимку - важливий захід, який щорічно проводиться в угіддях Добропільського МРГ УТМР
15:25, 8 февраля 2019 г.

Підгодівля диких звірів взимку - важливий захід, який щорічно проводиться в угіддях Добропільського МРГ УТМР

Коли настають холоди і все замерзає, звірині стає все складніше добути їжу, а особливо з холодним сніговим початком цьогорічної зими. Щоб, залишившись без їжі, виснажена звірина не стала здобиччю хижаків та не пішла в пошуках корму в населені пункти, єгері допомагають тваринам пережити важкий період.Загальна площа мисливських угідь в Добропільському районі складає 78796 га та ділиться на 8 єгерських обходів.

Підгодовують взимку практично всіх мешканців, серед них головним чином копитних звірів для того, щоб допомогти їм пережити найбільш важкий час року. Зимова підгодівля диких тварин має велике значення в забезпеченні звірів відсутніми мінеральними речовинами і мікроелементами.

Усі корми, які використовуються для підгодівлі звірів, придбані за кошти підприємства Добропільського МРГ УТМР.При підгодівлі копитних викладають сіно, зернофураж та сіль. Викладення корму проводиться в місцях концентрації тварин, там, де є загроза виснаження запасів природних кормів проводиться на кормових площадках, де зустрічаються масові переходи копитних тварин.

Взимку для птахів влаштовують годівниці, куди закладають зернові, кукурудзу.Необхідна кількість кормів розраховується на одного копитного і на підкормовий сезон, згідно бонітету мисливських угідь, який визначений у мисливському впорядкуванні підприємства.

Хоча площа мисливських угідь більше 78 тис. гектарів, підгодівля тварин ведеться, тільки в окремих місцях, де спостерігається їхнє масове скупчення, подалі від людних місць та доріг загального значення, де на них чекає небезпека збоку «небайдужих».На даному етапі виставлено понад півтори тони зерна кукурудзи і ячменя, сіна, в годівниці та на кормові майданчики. Корми докуповуються в міру необхідності.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Підгодівля #диких #звірів #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...