• Главная
  • Діти Добропілля можуть отримати бзкоштовні путівки до дитячого санаторію «Хаджибей»
16:00, 14 февраля 2019 г.

Діти Добропілля можуть отримати бзкоштовні путівки до дитячого санаторію «Хаджибей»

Діти Добропілля можуть отримати бзкоштовні путівки до дитячого санаторію «Хаджибей»

КНП «Районний центр первинної медико – санітарної допомоги Добропільської районної ради» повідомляє про отримання областю санаторно-курортних путівок до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Хаджибей» МОЗ України, реабілітаційно-відновлювальний комплекс №3, для дітей з туберкульозом очей, інших захворювань очей та дітей з групи ризику по туберкульозу віком 6-16 років місті Одеса.

Діти перебувають в санаторії без батьків. Путівки безкоштовні.

Термін заїзду: з 05.03.2019 по 31.03.2019 року.

Показання для направлення:

1. Захворювання очей туберкульозної етіології та захворювання очей у дітей із групи підвищеного ризику (інфікування МБТ, здорові діти, які контактують з хворими на туберкульоз, часто та довго хворіють, перебувають у несприятливих побутових умовах);2. Інші захворювання очей:- розлади рефракції;- запальні захворювання очей;- неврит зорового нерву;- стан після травм ока;- захворювання сітківки.Протипоказання:1. Інфекційні, паразитарні захворювання та контакт з інфекційними хворими до кінця терміну ізоляції2. Усі заразні захворювання шкіри та очей, венеричні захворювання3. Психічні захворювання, всі форми наркоманії, хронічного алкоголізму, епілепсія4. Усі захворювання у гострому періоді, хронічні захворювання в стадії загострення5. Злоякісні новоутворення.6. Загальні протипоказання, які виключають направлення дітей на курорт.

У разі потреби дітей диспансерної групи у вищезазначених путівках пропонуємо батькам звертатися до свого сімейного лікаря.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #діти #путівки #безкоштовно #санаторій #хаджибей #Одеса
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...