• Главная
  • У Добропіллі рятувальники розповіли мешканцям багатоповерхівок як безпечно користуватись газовим обладнанням
12:26, 19 февраля 2019 г.

У Добропіллі рятувальники розповіли мешканцям багатоповерхівок як безпечно користуватись газовим обладнанням

Споживачі газу часто не усвідомлюють небезпеку, яку несе чадний або природний газ, бо не розуміють звідки він береться та як впливає на організм людини. До того ж, чадний газ не має ані кольору, ані запаху, а витік природного газу не завжди вдається вчасно усунути.

15 лютого працівники 19-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели семінар-нараду серед голів ОСББ та обслуговуючих житлових організацій м. Добропілля щодо безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання та використання балонів із газом, забезпечення пожежної та техногенної безпеки житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки.

Під час наради оговорювались проблемні питання, що виникають під час експлуатації димових і вентиляційних каналів та систем газопостачання житлових будинків. Рятувальники вкотре наголосили, що якість і своєчасність проведення перевірок димових і вентиляційних каналів та підтримання їх належного технічного стану є запорукою збереження життя та здоров’я людей.

Важливо спільними зусиллями рятувальників і житлових організацій регулярно проводити роботи з населенням щодо попередження виникнення пожеж, загибелі та травмування на них людей, особливо з незахищеними верствами населення. Під час заходу представники Служби порятунку також розповсюдили тематичні листівки.

У Добропіллі рятувальники розповіли мешканцям багатоповерхівок як безпечно користуватись газовим обладнанням, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #рятувальники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...