• Главная
  • Чи буде вихідний на 8 Березня в Україні в 2019 році
13:52, 19 февраля 2019 г.

Чи буде вихідний на 8 Березня в Україні в 2019 році

Скасування святкування 8 Березня в Україні на сьогоднішній день не прийняте законом у Верховній Раді. Тому традиційні вихідні на 8 Березня в Україні залишаються без змін.

При цьому в 2019 році українці отримують своєрідний бонус для святкування Міжнародного жіночого дня. Справа в тому, що офіційний вихідний день 8 Березня в 2019 році випадає на п'ятницю. Відповідно, народ відпочиватиме цілих три дні поспіль - з 8 по 10 березня.

Взагалі раніше вже піднімалася тема скасування святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Так, восени 2017 року до Ради було внесено законопроект про скасування вихідних 9 Травня і 8 Березня. За пропозицією голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича варто було б змінити формат жіночого свята і викреслити його зі списку офіційних вихідних днів в Україні.

В'ятрович мав на увазі, що 8 Березня не виключать повністю з календаря українських свят, проте його концепція і назва мають бути змінені: замість назви "Міжнародний жіночий день" запропоновано "День боротьби за права жінок".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Скасування #святкування #8 #Березня
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...