• Головна
  • У Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з бізнесу
10:00, 21 лютого 2019 р.

У Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з бізнесу

У Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з бізнесу

20 лютого  в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес – планування та отримання грантових коштів.

Захід відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко, яка підкреслила, що робота Центру розвитку підприємництва спрямована на підтримку становлення та успішного розвитку малого та середнього бізнесу. Основним завданням Центру визначено надання якісної інформаційно-консультаційної допомоги та підвищення мотивації людей до започаткування та розвитку власної справи.

цз1

цз1

Сьогодні розуміння важливості підтримки підприємницьких ініціатив стимулює соціальних партнерів на ринку праці до створення спільних проектів. І одним з таких проектів є грантові програми від Данської Ради у справах біженців в Україні:- «Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти»;- «Програма для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу»;- «Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні».

цз2

цз2

Відвідувачам заходу була проведена змістовна презентація, надані чіткі рекомендації щодо заповнення грантової заявки.Присутні також були ознайомлені з правилами участі в проекті від Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді».Учасники заходу зацікавилися наданою інформацією, активно приймали участь у обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок для участі у конкурсах, вибору напрямків підприємництва.На теперішній час мрії про власний бізнес легко перетворити на реальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #центр_зайнятості #семінар #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...