• Главная
  • В Добропіллі з’явився Соціальний офіс
13:05, 21 февраля 2019 г.

В Добропіллі з’явився Соціальний офіс

За результатами конкурсного відбору проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області від Міністерства соціальної політики України проект виконавчого комітету Добропільської міської ради «Створення «Соціального офісу» у місті Добропілля шляхом модернізації та переоснащення Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, за адресою: Донецька область, м. Добропілля, просп. Шевченка, буд. 15» визнано переможцем. На реалізацію зазначеного проекту з державного бюджету були виділені кошти в сумі 924,250 тис. грн.

Даний проект було направлено на створення у місті Добропілля закладу «Соціальний офіс» шляхом модернізації діючого управління соціального захисту населення Добропільської міської ради.

Основною метою створення такої моделі соціальної установи є удосконалення системи надання соціальних послуг.

Для підвищення якості надання соціальних послуг мешканцям міста Добропілля та внутрішньо переміщеним особам, значного скорочення часу на прийом та очікування громадян в рамках даного проекту було придбано обладнання для апаратно–програмного комплексу системи електронної черги та документообігу з ліцензійним програмним забезпеченням. Для відвідувачів передбачена можливість отримання талону у інформатора та самостійне отримання талону в терміналі. Також для зручної та своєчасної інформатизації населення був придбаний інформаційний кіоск (сенсорний термінал).

soc z pr1

soc z pr1

soc z pr2

soc z pr2

soc z pr5

soc z pr5

З метою створення комфортних умов перебування (очікування) відвідувачів та забезпечення умов для перебування дітей клієнтів в рамках проекту придбано дитячий куточок та кулер для води.

В рамках проекту робочі місця спеціалістів прийому громадян були облаштовані новими комплектами меблів та комп’ютерною (офісною) технікою. Для облаштування кімнати зберігання документів було придбано 10 архівних стелажів.

soc z pr3

soc z pr3

soc z pr

soc z pr

soc z pr4

soc z pr4

Враховуючи спрямованість проекту на створення робочих місць, в результаті реалізації заходів проекту в управлінні соціального захисту населення Добропільської міської ради було створено два нових робочих місця, а саме: спеціаліста І категорії сектору прийому громадян та архіваріуса.

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради і надалі братиме участь у проектах, які матимуть спрямованість на покращення соціального захисту населення Добропільської громади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #соціальний #офіс
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...