Добропільські правоохоронці проводять бесіди із робітниками місцевих організацій на предмет профілактики шахрайства

Добропільські правоохоронці проводять бесіди із робітниками місцевих організацій на предмет профілактики шахрайства, Анна Денисенко

На цей раз подібний захід відбувся в Управленні праці та соціального захисту населення м. Добропілля. Дана установа стала вже 14, серед тих, які відвідали правоохоронці з метою застереження людей від потрапляння до шахрайських пасток з початку року.

Добропільські правоохоронці проводять бесіди із робітниками місцевих організацій на предмет профілактики шахрайства, фото-1

Так, на початку зустрічі начальник сектору кримінальної поліції Добропільського відділення поліції Євген Тугай доповів присутнім, що з початку поточного року добропільськими слідчими відкрито 18 кримінальних проваджень за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Добропільські правоохоронці проводять бесіди із робітниками місцевих організацій на предмет профілактики шахрайства, фото-2

Поліцейський зауважив, що серед найрозповсюджених видів шахрайств є: дзвінки від псевдоспівробітників банківських установ та псевдоправоохоронців, які застосовують різні види психологічного тиску на людей, дізнаються особисту інформацію і позбавляють заощаджень довірливих громадян. Не менш популярний спосіб, який використовують аферисти, це хибні оголошення в інтернеті з «цікавими» пропозиціями та обіцянками відправити товар після отримання передплати; розрахунок за товари чи послуги сувенірними купюрами; повідомлення про виграш автомобіля, за який переможцю необхідно внести певний відсоток. Євген Тугай зазначив, що людина «ведеться» на оголошення, яке на перший погляд економічно вигідне їй, але, найчастіше потрапляє в пастку шахраїв.

Добропільські правоохоронці проводять бесіди із робітниками місцевих організацій на предмет профілактики шахрайства, фото-3

Також поліцейський розповів присутнім про головні принципи, дотримуючись яких, громадяни зможуть не потрапити на ґачок зловмисників.

 «Якщо ви все ж стали жертвою обману, раджу якнайшвидше звернутись до поліції. Вказана Вами інформація є важливою для наших працівників для оперативного реагування на правопорушення та подальшого розкриття злочинів», - зазначив начальник сектору кримінальної поліції Добропільського відділення поліції Євген Тугай.

В кінці зустрічі правоохоронець закликав присутніх бути пильними та почуту інформацію переказати своїм близьким та знайомим.

Покровский отдел полиции
Добропілля шахрайство поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии