• Головна
  • У Білозерському провели зустрічі-уроки «Будь розумним! Дбай про своє майбутнє!»
10:47, 15 березня 2019 р.

У Білозерському провели зустрічі-уроки «Будь розумним! Дбай про своє майбутнє!»

У Білозерському провели зустрічі-уроки «Будь розумним! Дбай про своє майбутнє!»

Сьогодні начальник відділу обслуговування громадян Наталя Хничова провела зустрічі-уроки зі старшокласниками Білозерських шкіл № 13-15, 18. Під час заходу молодь дізналася про поетапне реформування пенсійної системи, перспективи запровадження накопичувальної системи та розвиток недержавного пенсійного страхування.

Фахівець розповіла про те, що особа або її роботодавець обов'язково має сплачувати внески, бо пенсія кожного громадянина обраховується з врахуванням страхового стажу та зарплати. Для закріплення матеріалу Наталя Хничова запропонувала учням квест- гру.

Результатами були задоволені всі присутні. Під час візитів до шкіл спеціаліст Пенсійного фонду поспілкувалась і з педагогічним колективом. Вчителів цікавили питання щодо виходу на пенсію за вислугою років, оформлення пенсії за віком, отримання субсидії у грошовій формі тощо.

Працівників проінформували про можливість використання Skype-зв’язку у вирішенні питань пенсійного забезпечення. З метою підвищення рівня інформованості громадян щодо нових функціональних можливостей Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс- повідомлень.

Присутні отримали відповіді на питання та листівки і буклети з відповідної тематики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білозерське #школярі #уроки #пенсія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...