Добропільчанам пропонують стати патронатними вихователями

Добропільчанам пропонують стати патронатними вихователями, Анна Денисенко

Патронатний вихователь - особа, яка на професійній основі здійснює догляд, виховання і розвиток дитини/дітей, влаштованої/них в її сім`ю.

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем можуть стати громадяни України віком від 35-60 років, які мають житло, не мають судимості, мають достатній рівень фінансового та матеріального забезпечення для функціонування патронатної сім`ї, стан здоров`я яких дозволяє забезпечувати догляд за вихованням дитини, пройшли навчання та отримали довідку патронатних вихователів.

За надання послуги патронатний вихователь щомісяця отримує:

Соціальну допомогу на утримання та виховання дитини в розмірі двох прожиткових мінімумів відповідно до віку дитини. Грошове забезпечення в розмірі п`яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб. При влаштуванні двох і більше дітей, віком від одного року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%. Сплату єдиного внеску за загальнообов`язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя.

За більш детальною інформацією звертатися до Добропільського міського центра соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83 (виконком), каб. 102.

Добропілля патронатний_вихователь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии