Добропілля впевнено крокує до змін шляхом стратегічного розвитку

Міжмуніципальне співробітництво (ММС) та налагодження партнерства органів місцевого самоврядування для реалізації спільних проектів – загальноприйнята модель об’єднання зусиль у країнах Європейського Союзу. Кожний третій проект громад у Німеччині – це проекти міжмуніципального співробітництва (ММС), у Франції в проектах ММС беруть участь 80% громад.

Добропілля впевнено крокує до змін шляхом стратегічного розвитку і тому минулого тижня представник відділу економіки Добропільської міської ради взяв участь у тренінгу «Міжмуніципальне співробітництво як інноваційний інструмент соціально-економічного розвитку громад» для представників ОМС Донецької області в рамках реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

На тренінгу були розглянуті сучасні умови для співробітництва територіальних громад в Україні, питання ініціювання, основні етапи реалізації ММС та його основні життєві фази.

Учасники заходу виконували практичні завдання з підготовки проектної пропозиції (договору) з питань співробітництва територіальних громад та розмірковували над ресурсним забезпеченням співробітництва. Наприкінці навчання усі учасники отримали сертифікати.

Добропілля впевнено крокує до змін шляхом стратегічного розвитку, фото-1
Добропільська міська рада
Добропілля місцеве самоврядування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии