Криворізька громада розпочинає підготовку стратегії розвитку

Не чекаючи коли в об’єднаній громаді відбудуться перші вибори та Криворізька ОТГ почне користуватись усіма перевагами від децентралізації, тут вирішили розпочати роботу над розробкою Стратегії соціально-економічного розвитку громади на період до 2027 року.

Криворізька сільська ОТГ у Добропільському районі пройшла всі необхідні для об’єднання процедури в минулому році, але на проведення перших виборів у грудні 2018 року так і не дочекалась. Причиною скасування перших виборів став лист до ЦВК від Донецької ОДА про небезпечну ситуацію через проведення в регіоні бойових дій.Не чекаючи коли в об’єднаній громаді відбудуться перші вибори та Криворізька ОТГ почне користуватись усіма перевагами від децентралізації, тут вирішили розпочати роботу над розробкою Стратегії соціально-економічного розвитку громади на період до 2027 року. За допомогою звернулись до експертів Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

стратегія2
стратегія2

18 березня у Добропільській сільській раді за ініціативи Добропільського сільського голови Анни Павлової відбулася перша зустріч з представниками усіх трьох сільських рад, які об’єднались у Криворізьку громаду. Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМ, ДобрС, провів семінар, в якому взяли участь посадовці та депутати з Добропільської, Шилівської та Криворізької сільрад.

стратегія3
стратегія3
стратегія6
стратегія6

Говорили про методологію та вступ у стратегічне планування. Серед найближчих планів – створення робочої групи, куди увійдуть представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадськості та бізнесу, анкетування жителів та проведення соціально-економічного аналізу.«Певні складнощі можуть виникнути в узагальненні інформації з соціально-економічним аналізом. Коли над стратегією працює вже об’єднана громада, то всі дані зібрані в одній раді. У випадку з Криворізькою громадою будемо об’єднувати інформацію, яку будуть готувати спеціалісти з трьох сільських рад. Але якщо націлені на результат, будь-які труднощі можна подолати», - коментує Артем Колодезний. Учасники заходу обговорили сильні та слабкі сторони Криворізької громади, приділили увагу проблемам, які потрібно буде вирішувати в першу чергу. Незадовільний стан доріг, відсутність питної води, міграція молоді через відсутність роботи – такі труднощі доведеться долати першочергово.

стратегія5
стратегія5

Експерт Донецького ЦРМС пояснював присутнім, як сформувати робочу групу, як поетапно працювати над розробкою стратегії, як визначити стратегічне бачення громади та які стратегічні та операційні цілі зазначити в документі. Наступного разу спланували зустрітись у квітні, щоб провести перше засідання робочої групи.

Добропільська райдержадміністрація
Добропільський_район громада стратегія_розвитку
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии