Підгодівля диких тварин навесні у Добропільському районі

Згідно проекту організації і розвитку мисливського господарства в угіддях Добропільського МРГ УТМР у весняний період продовжується проведенням біотехнічних заходів - поліпшенням кормових умов проживання диких тварин, які суттєво послабляють негативні впливи зовнішніх умов існування тварин.

На території Шахівської с/р Добропільського району у 8 єгерському обході були створені додаткові кормові майданчики для підгодівлі диких тварин, в тому числі козулі.Обмежені в пересуванні і доступі до корму, досяжні хижакам козулі ухитряються виживати завдяки дуже обережному і скритому способу життя на невеликих індивідуальних ділянках, невеликими групами. Це обтяжує підгодівлю тварин, які так сильно розосереджені по угіддях. 

В системі біотехнічних заходів підгодівля тварин має особливо важливе значення. Через нестачу сезонних кормів, мінеральних солей, води звірі й птахи змушені здійснювати кочівлі, під час яких багато хто з них гинуть від хижаків.

Підгодівля диких тварин навесні у Добропільському районі, фото-1 Підгодівля диких тварин навесні у Добропільському районі, фото-2
Підгодівля диких тварин Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии