Начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький відзвітував перед громадою

Начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький відзвітував перед громадою , Анна Денисенко

Вчора в актовому залі міськвиконкому за участю представників ПРООН, міської Ради, громадськості та поліції відбулась робоча нарада під час якої керівник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький доповів всім присутнім про результати роботи підрозділу за новою формою звітності.

Під час заходу начальник Добропільського відділення поліції звітував перед громадою про підсумки роботи підрозділу за минулий 2018 рік.

Начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький відзвітував перед громадою , фото-1 Начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький відзвітував перед громадою , фото-2

Юрій Кондрацький наочно доповів членам групи про виконану роботу за кожним окремим напрямком.

Розповів про причини вчинення правопорушень та що треба робити для покращення ситуації.

Така форма звіту, ґрунтується на запитах громадян та потребах населення. Він включає такі актуальні розділи, як загроза бойових дій, особливості діяльності блокпостів, реагування на повідомлення про правопорушення, безпека жителів на дорогах/вулицях та у власній оселі, захист дітей та жінок від домашнього насильства та інші.

Одним із ключових напрямів діяльності ПРООН є об`єднання зусиль громадськості, представників місцевого самоврядування та поліції для виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення факторів, що негативно впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Добропілля начальник поліції звіт громада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии