Відбудеться Всекраїнський вишкіл «Нащадки вільних» імені князя К.І. Острозького

Відбудеться Всекраїнський вишкіл «Нащадки вільних» імені князя К.І. Острозького, Анна Денисенко

Відділ сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради повідомляє, що Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням молоді та спорту Миколаївської обласної держадміністрації та ГО «Український легіон» та «Юнацький корпус» планує провести з 17 по 23 червня 2019 року в Миколаївській області Всеукраїнській вишкіл, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України «Нащадки вільних» імені князя К. І. Острозького.

У рамках заходу молодь із різних регіонів України ознайомиться з базовими поняттями тактичної підготовки та першої медичної допомоги, освоїть основні психологічні прийоми поведінки в критичних ситуаціях. Учасники засвоять знання із цивільної та військової тактичної медицини, отримають інформацію про формування оборонної свідомості.

Для участі у вишколі необхідно зібрати команду, що складається з 8 підлітків 14-15 років та 2 дорослих супроводжуючих віком до 21 року.

Компенсація витрат на проживання, харчування учасників забезпечуються за рахунок організаторів. Вартість проїзних квитків до місця проведення заходу та у зворотному напрямку не відшкодовується.

За додатковою інформацію звертатися:

Виконком Добропільської міської ради, каб. 510, тел. 0501301236.

Добропольский горсовет
Добропілля всеукраїнський_вишкіл Нащадки_вільних
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии