Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку

На його капремонт витратили більше 14,2 млн гривень, з яких понад 1 млн гривень виділили з місцевого бюджету Добропілля, 1,2 тис. з обласного бюджету Добропілля та 2,6 млн гривень виділила ДТЕК.

На урочисте відкриття завітали мер Добропілля Андрій Аксьонов, селищний голова Дмитро Бражніков, керівник напряму зі сталого розвитку ДТЕК Енерго Вікторія Гриб, директор ШУ Білозерське Євген Колісніченко.

«Цей чудовий спорткомплекс став результатом спільної роботи громади Новодонецького, Державного фонду регіонального розвитку, Добропільскої міської ради, ДТЕК. Приємно усвідомлювати, що тут, у Новодонецькому створено всі умови для того, щоб спортсмени, діти, всі люди, які сповідують здоровий спосіб життя, мають можливість займатися своїми улюбленими видами спорту у своєму рідному селищі та виборювати нові спортивні перемоги», - відмітила Вікторія Гриб.

Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-1 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-2 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-3 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-4 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-5 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-6 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-7 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-8 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-9 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-10 Вчора відкрився спорткомплекс та плавальний басейн у Новодонецьку, фото-11
Добропілля бассейн відкриття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии