• Главная
  • Служба порятунку міста Добропілля закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
11:29, 8 апреля 2019 г.

Служба порятунку міста Добропілля закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

Служба порятунку міста Добропілля закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

Легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків. І те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор, можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише з початку 2019 року вже маємо 13 випадків загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах міста Добропілля та Добропільського району.

Тож, зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час підвищення температурних показників, 19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Категорично забороняється:

створювати смітники та спалювати відходи; розводити багаття у лісі та лісопосадках; палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки; залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я; спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях; дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

#Добропілля #пожежі #екосистеми
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...