• Главная
  • До бабусі на картоплю: стало відомо, скільки днів у травні відпочиватимуть українці
12:44, 8 апреля 2019 г.

До бабусі на картоплю: стало відомо, скільки днів у травні відпочиватимуть українці

У травні українці відпочиватимуть 9 днів замість восьми. До стандартних вихідних додали ще 2 "вільних" дні – 1 та 9 травня. Але забрали одну суботу.

До бабусі на картоплю: стало відомо, скільки днів у травні відпочиватимуть українці, фото-1

На цьому етапі ваша бабуся вже мала б почати планувати, скільки відер картоплі її внук чи онука будуть носити з городу на 1 травня. Але мусимо її розчарувати (а вас – врятувати): перший день наступного місяця припадає на… середу. Тому навряд чи у вас вийде поїхати за 300 кілометрів у село, щоб просидіти декілька годин на городі – і ввечері летіти назад у місто. Максимум – вибратися на шашлики у сусідній ліс.

Подібна ситуація з 9 травня, коли українці святкують День перемоги над нацизмом. Свято припадає на четвер, і наступний день – п'ятницю – вихідним ніхто не зробив. Більше того: в суботу, 11 травня, усім роботягам теж доведеться вийти до верстата. 

Тому єдиний варіант звалити до бабусі в ці дні – слізно (і впевнено) переконувати керівництво, що картопля без вашої допомоги у селі ну ніяк не викопається. І не акцентувати увагу на тому, що так ви відпочиватимете аж 4 дні.

#скільки #днів #травні #відпочиватимуть #українці
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...