• Главная
  • У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради
09:29, 11 апреля 2019 г.

У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради

У Добропіллі відбулося чергове засідання виконкому міської ради

Вчора, 10 квітня, пройшло засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради, на якому було розглянуто 42 питання.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про стан роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2019 року та прийняли відповідне рішення.

Також було прийнято рішення про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років з 10 квітня 2019 року.

Затверджено положення та склад комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Головним завданням комісії є перевірка права на призначення грошової компенсації для зазначених категорій громадян, які виявили бажання отримати виплату.

Також прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Добропілля на лікування та в зв’язку з важким матеріальним становищем, про надання допомоги на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, рішення з питань захисту дітей, житлових та майнових питань, врегульовано кілька питань, що стосуються соціального захисту населення.

#Добрпілля #виконком
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...