• Главная
  • У Добропіллі рятувальники провели профілактично-роз’яснювальну роботу із працівниками енергопідприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»
12:49, 15 апреля 2019 г.

У Добропіллі рятувальники провели профілактично-роз’яснювальну роботу із працівниками енергопідприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»

Вогонь, що виходить із-під контролю людини, здатний завдати значних матеріальних збитків та привести до загибелі або травмуванню людей. Фахівці Служби порятунку прикладають максимум зусиль, аби не допустити виникнення пожеж.

15 квітня співробітниками 19 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу із працівниками енергопідприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» щодо попередження пожеж та загибелі на них людей. Працівникам підприємства нагадали основні правила пожежної безпеки під час професійної діяльності. Фахівці Служби порятунку надали інформацію про види та типи засобів пожежогасіння, а також розповіли про порядок їх використання під час пожежі. Рятувальники наголосили, що нехтування правилами пожежної безпеки може призвести до трагічних наслідків.

На завершення профілактично-роз’яснювальної роботи кожен працівник отримав тематичну листівку з основними правилами пожежної безпеки.

#Добропілля #фахівці #служби #порятунку
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...