• Главная
  • Владу Покровська просять посприяти у відновленні руху залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове
12:33, 16 апреля 2019 г.

Владу Покровська просять посприяти у відновленні руху залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове

Владу Покровська просять поспиряти у відновленні пасажирського руху залізницею Покровськ — Добропілля — Дубове. Відповідна петиція з`явилася на сайті електронних петицій.

Так, автор звернення Павло Белецький наголошує, що через скасування у 2009 році пасажирського руху залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове було порушено соціальні та трудові міграції населення міст Покровськ, Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів Донецької області (всього 129 тис. чоловік населення, без Покровська — 66 тис. чоловік), частково — міста Мирноград, Покровського району Донецької області та Барвінківського району Донецької області. Окремі села залишилися взагалі без рейсового пасажирського сполучення з районом, областю.

Владу Покровська просять посприяти у відновленні руху залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове, фото-1

«Налагодження регулярного пасажирського курсування залізницею Покровськ — Добропілля — Дубове (- Лозова) посилить зв’язок міста Покровськ із районами та віддаленими селами у північно-західній частині Донецької області, Харківською областю, надасть змогу зручної пересадки пасажирам Покровська на Лиман, Полтаву, Київ, значно скоротить час у дорозі, порівняно із маршрутом пасажирських (приміських) потягів через Павлоград. Більше громадян, в тому числі — туристів, зможе відвідати місто Покровськ, що позитивно впливатиме на фінансовий стан міста. Будуть створені умови для подальшого прогресу в соціально-економічному розвитку як міста Покровськ, так і районів у північно-західній частині Донецької області», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що для того, щоб петиція потрапила на розгляд до міського голови Покровська, вона повинна зібрати 175 голосів мешканців за 90 днів.

Підтримати цю петицію можна за посиланням.

#рух #залізниця #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...