• Главная
  • Добропільським міським центром було організовано професіографічну екскурсію до ПАТ «ДТЕК Добропільська центральна збагачувальна фабрика»
11:33, 26 апреля 2019 г.

Добропільським міським центром було організовано професіографічну екскурсію до ПАТ «ДТЕК Добропільська центральна збагачувальна фабрика»

25 квітня Добропільським міським центром було організовано професіографічну екскурсію до ПАТ «ДТЕК Добропільська центральна збагачувальна фабрика» для учнів дев’ятого класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19. Головна мета профорієнтації - це спрямування молоді на отримання професій, які мають попит на місцевому ринку праці, а підприємство потребує молодих ініціативних спеціалістів, і тому активно ведеться сумісна профорієнтаційна робота.

       Візит на виробництво завжди починається з інструктажу з охорони праці та безпеки, який провів начальник відділу охорони праці та промислової безпеки Ігор Савостьянов.

       Ліна Ставицька, начальник відділу з управління персоналом, розповіла про переваги роботи на підприємстві, озвучила професії, в яких є потреба: електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електрогазозварник та апаратник вуглезбагачення. Запросила майбутніх випускників після закінчення навчання працевлаштовуватися на фабрику.

         Але найцікавіше було попереду: екскурсію на території виробництва провела для нас майстер основного виробництва Олександра Шмідт. Учні мали змогу ознайомитись з етапами збагачення вугілля, оглянути обладнання та дізналися про принцип його дії. Також Олександра детально зупинилася на якостях, які потрібні для працівників працюючих на обладнанні та підкреслила, що їх співробітники є досвідченими і мають високий рівень майстерності.

           Наприкінці візиту школярі висловили подяку працівникам фабрики за цікаві враження, нові знання та за чай зі смачними цукерками.

#екскурсія,Добропільська #центральна #збагачувальна #фабрика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...