• Головна
  • До уваги добропільчан - власників приватних будинків про водозабезпечення
14:25, 20 травня 2019 р.

До уваги добропільчан - власників приватних будинків про водозабезпечення

До уваги добропільчан - власників приватних будинків про водозабезпечення

Шановні мешканці великого Добропілля, які є споживачами Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»!

Повідомляємо Вас:

З 01.05.2019 року у містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селище Водяне почався поливний сезон. Згідно вимогам Законів України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергіїта водопостачання» облік водопостачання здійснюється за показниками повірених приладів обліку води або за затвердженими нормами на всі надані послуги Добропільським ВУВКГ.

Якщо по Вашому приватному будинку відсутній прилад обліку води, розмір плати за полив присадибної ділянки визначається розрахунковим шляхом виходячи з норм, затверджених виконавчим комітетом Добропільської міської ради.

Норма витрати на полив становить 7 літрів на добу на один квадратний метр присадибної ділянки, яка знаходиться під садом і городом,т.т. обробляється. Ця норма є усередненою нормою на весь поливальний сезон з 01 травня до 01 вересня. Нарахування за полив здійснюєтьсяна фактично оброблювану площу присадибної ділянки під садом і городом, яка визначається згідно з генпланом БТІ та двосторонньому акту інвентаризації, в якому зазначено відомості про водоспоживання споживача. Оплата за полив 100 м2 за весь період поливного сезону (4 місяця - 123 дні) складає суму у розмірі 1133,43 грн. з ПДВ.

При наявності індивідуального приладу обліку води нарахування здійснюється за фактичне водоспоживання, яке визнається по показникам приладу обліку води.

Пільги на полів, як на додатковий вид водоспоживання,не поширюється.

Також варто зазначити, що у разі поливу за допомогою шлангубез встановлення приладу обліку води розрахунок витрати води проводиться за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості води в ній 2 м/секі дії її повним перерізом протягом годин подачі згідно з затвердженим  графіком за весь період виявленого порушення. Якщо період поливуза допомогою шлангу не визначено розрахунок проводиться за останній поточний місяць (п.3.3. Правил… від 27.06.2008 №190).

Наприклад, вартість поливу зі шланга Д=15 мм за 30 днів,як розрахунок за нераціональне водоспоживання, складає суму у розмірі 12053,27 грн. з ПДВ.

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення.

Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #вода #поливний_сезон #лічильник #тариф #вода_Донбассу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...