• Головна
  • В Добропіллі підвели підсумки заходів з нагоди Дня охорони праці
11:25, 24 травня 2019 р.

В Добропіллі підвели підсумки заходів з нагоди Дня охорони праці

В місті Добропілля в період з 22 по 26 квітня 2019 проведено заходи з нагоди Дня охорони праці. В проведенні даної акції взяли участь понад 60 підприємств, організацій та установ.

11 квітня 2019 року під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці» проведена спільна нарада з представниками Держпраці, служб охорони праці вугільних підприємств, Добропільського теркому працівників вугільної промисловості, одним з питань якої була організація проведення заходів до Дня охорони праці.

Проведено загальноміський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2019 році». Кращі роботи було направлено для подальшої участі у конкурсі на рівні області.

23 квітня 2019 року відбувся мітинг з нагоди вшанування загиблих на виробництві.

Керівники підприємств та профспілкових організацій з великою відповідальністю поставилися до проведення Всесвітнього дня охорони праці.

На підприємствах міста поновлено наглядну агітацію з охорони праці, проведено аналіз причин нещасних випадків на виробництві, виникнення профзахворювань та розроблено заходи щодо їх попередження, проведено огляди-конкурси з визначенням переможців.

Особлива увага спрямована на облаштування робочих місць відповідно до вимог нормативних документів з охорони праці, забезпечення працівників санітарно-побутовими приміщеннями, засобами колективного та індивідуального захисту, зниження виробничого травматизму та профзахворювань.

При визначені кращих підприємств міста зверталась увага на відсутність травматизму, стан матеріально-технічної частини підприємств, ведення документації, пов’язаної з охороною праці, пожежною безпекою, наявність положень, інструктажів з охорони праці, укомплектованість аптечками, оновлення куточків з охорони праці (техніка безпеки, пожежний стан, безпечна життєдіяльність), колективні договори та розділи в них з охорони праці, заходи, бесіди, «круглі столи» щодо проведення заходів з охорони праці, конкурси малюнку.

Дякуємо всім роботодавцям та профспілковим організаціям за участь в проведені Всесвітнього дня охорони праці!

23 травня секретар Добропільської міської ради Володимир ПЛЄТНЬОВ вручив переможцям грамоти.

Серед підприємств освіти кращими визнано:

Білицький дошкільний навчальний заклад № 15 «Малятко»;

Добропільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад».

Серед підприємств соціально – культурної сфери кращими визнано:

Комунальний початковий спеціалізований навчальний заклад музичної школи № 2 м. Білицьке.

Серед комунальних підприємств кращим визнано:

Комунальне підприємство «Добропільський міський транспорт».

ohor prac

ohor prac

ohor prac1

ohor prac1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День #охорони #праці #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...