• Головна
  • Виконавча служба та КП "Добро" здійснили поквартирні візити боржників
11:09, 29 травня 2019 р.

Виконавча служба та КП "Добро" здійснили поквартирні візити боржників

Виконавці Добропільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби разом із співробітниками КП «Добро» Добропільської міської ради у квітні та травні 2019 року здійснили початкові візити до боржників за місцем їх проживання щодо стягнення заборгованості за послуги постачання теплової енергії на підставі судових рішень.

ПРО ЩО ДОМОВИЛИСЬ?

про добровільну повну/часткову оплату боржниками, здійснення щомісячної звірки оплати і залишку боргу; уклали договори на реструктуризацію заборгованості з боржниками; щодо утримання боргів за місцем роботи.

Кожним боржником було отримано виклик з обов’язком прибути до Виконавчої служби та надати інформацію щодо майнового стану, місця роботи, квитанції щодо оплати боргу, здійснити звірку оплати і залишку боргу тощо.

Також виклики були залишені у дверях тих боржників, які на момент візиту Виконавчої служби були відсутні.

ЯКЩО НЕ ДОМОВИТИСЬ, МОЖЛИВО:

здійснення опису та вилучення майна (квартира, меблі, дорогоцінні метали, побутова та оргтехніка тощо); арешт на відкритих рахунках у банках; вилучення транспортних засобів; внесення боржника до Єдиного реєстру боржників, що забороняє в подальшому оформлення будь-яких угод щодо відчуження його майна; заборона виїзду за кордон боржнику і на арештованому транспортному засобі; застосування примусового приводу боржника із залученням співробітника поліції (у разі неприбуття боржника за викликом); застосування примусового входження до помешкання із залученням співробітника поліції (у разі ненадання доступу боржником до квартири).

У КП «Добро» пояснили, що заборгованість населення за послуги постачання теплової енергії станом 01 травня 2019 року складає майже 51 мільйон гривень. Щоб стягнути ці борги КП «Добро» застосовує усі передбачені законом заходи.

Спільні виїзди комунальників і судових виконавців будуть проходити за спеціальним графіком щотижня.

Нагадаємо, всі борги за послуги постачання теплової енергії потрібно погасити або реструктурувати до початку нового опалювального сезону, тобто до 01 жовтня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поквартирні #візити #боржників #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...