• Главная
  • Опитування добропільчан: чи потрібно переносити пам’ятні знаки на площі ім. Арутюнова
09:52, 3 июня 2019 г.

Опитування добропільчан: чи потрібно переносити пам’ятні знаки на площі ім. Арутюнова

Опитування добропільчан: чи потрібно переносити пам’ятні знаки на площі ім. Арутюнова

Площа імені Арутюнова в Добропіллі є осередком більшості культурних розважальних заходів міста. Сама площа, алея біля Центру культури та дозвілля, сквер з роллердромом та футбольним майданчиком, а віднедавна ще і частина публічного простору «Сквер 21» амфітеатр — всі ці локації для розвитку та відпочинку мешканців міста потребують певного благоустрою.

Так, в планах виконкому є проведення реконструкції алея біля ЦКД, яка передбачає зняття асфальтного покриття, бордюр, демонтаж всіх конструкцій, в тому числі і пам’ятних знаків. У зв’язку з цим виникло питання: чи варто після всіх робіт встановлювати ці знаки на те ж місце? Нагадаємо, що наразі на алеї розташовані пам’ятні знаки воїнам-інтернаціоналістам, жертвам Чорнобильської катастрофи та жертвам Голодомору. Чи доречно залишати знаки пам’яті та скорботи в місці, де проходить левова доля розважальних заходів? Чи варто перенести пам’ятні знаки на Алею Героїв, що знаходиться в міському парку, або в інше місце? Чи може залишити їх в звичному?

Наразі за допомогою сервісу електронних консультацій на сайті міської ради вже розпочато голосування з цього питання. Прямо зараз ви можете перейти за посиланням і залишити свій голос та коментар. В подальшому плануються обговорення з громадськістю, зустрічі з представниками цільових аудиторій та анкетування. Не залишайтесь байдужими до змін у власному місті! Давайте разом зробимо його більш комфортним!

#Добропілля #опитування #памятні_знаки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...