• Главная
  • Суд виніс вирок добропільчанці, яка вбила сина сокирою
10:44, 3 июня 2019 г.

Суд виніс вирок добропільчанці, яка вбила сина сокирою

Суд виніс вирок добропільчанці, яка вбила сина сокирою

31 травня Красноармійським міськрайонним судом Донецької області розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням гр-ки Ш. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України. Про це повідомляє прес-служба суду.

Судом встановлено, що протягом дня 28.06.2018 між гр-кою Ш. та її сином за місцем їх мешкання в місті Добропілля неодноразово відбувалися сварки на ґрунті особистих неприязних відносин, які склалися на протязі тривалого часу з причини того, що останній зловживав спиртним напоями, не працював та постійно вимагав у неї гроші, а іноді і застосовував фізичне насильство.

29.06.2018 приблизно о 00год.30хв. жінка, знаходячись в квартирі за вищевказаним місцем свого мешкання, побачила, що син спить в зальній кімнаті на дивані. В цей момент у неї, на ґрунті спричинених їй упродовж останнього часу образ, пов’язаних із застосуванням до неї дій насильницького характеру, виник раптовий умисел на умисне протиправне заподіяння йому смерті.

Реалізуючи свій злочинний умисел, гр-ка Ш, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння та діючи з прямим умислом, взяла у праву руку сокиру, яка знаходилася за столом-тумбою у цій же кімнаті.

Усвідомлюючи суспільну небезпечність свого діяння, спрямованого на позбавлення життя іншої людини та бажаючи її настання, з метою умисного протиправного спричинення смерті жінка, тримаючи сокиру у правій руці, завдала останньому тілесні ушкодження, від яких чоловік помер на місці.

Обвинувачена свою вину визнала у повному обсязі та висловила жаль з приводу вчиненого діяння.

Згідно вироку суду, гр-ку Ш. визнано винуватою у пред’явленому обвинуваченні у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України та призначено їй покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років 3 місяців.

#Добропілля #вбивство #суд #мати_вбила_сина
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...