• Главная
  • Не чіпай, не підходь, дзвони «101»! - рятувальники нагадують добропільчанам правила поведінки при виявлення вибухонебезпечних предметів
16:18, 3 июня 2019 г.

Не чіпай, не підходь, дзвони «101»! - рятувальники нагадують добропільчанам правила поведінки при виявлення вибухонебезпечних предметів

Виявити вибухонебезпечний предмет можна у будь-якому місці. Під час прогулянки лісом, приводячи до ладу власне подвір’я або під час робот на полі. Рятувальники Донеччини регулярно проводять профілактичні бесіди з громадянами аби донести до людей важливість дотримання елементарних правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Так, 03 червня рятувальники м. Добропілля провели роз'яснювальну роботу серед жителів міста, під час якої розповіли громадянам про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Зокрема, фахівці Служби порятунку наголосили, що абсолютно всі боєприпаси є смертельно небезпечними.

Їх категорично забороняється розбирати, переміщувати, кидати у вогнище чи у воду. У разі виявлення підозрілих предметів потрібно негайно відійти на безпечну відстань тим шляхом, яким до них дійшли та подзвонити за телефонами «101» або «102». Аби люди не забували про життєво важливі правила та дотримувалися їх, співробітники Служби порятунку «101» вручали тематичні листівки та пам’ятки.

19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

#рятувальники #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...