• Главная
  • Позачергові парламентські вибори 21 липня 2019 року - як проголосувати не за місцем реєстрації?
10:55, 5 июня 2019 г.

Позачергові парламентські вибори 21 липня 2019 року - як проголосувати не за місцем реєстрації?

24 травня стартувала виборча кампанія позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Разом з цим настала і можливість тимчасової зміни місця голосування на зазначених виборах.

Тобто, якщо 21 липня 2019 року ви будете знаходитись не за місцем своєї реєстрації (у відрядженні, на відпочинку, на змаганнях, на роботі в іншому населеному пункті тощо) та бажаєте скористатися своїм правом голосу на позачергових виборах до Верховної Ради, ви маєте можливість подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою або за місцем свого перебування в день виборів і тимчасово змінити своє місце голосування. Зробити це можна до 15 липня включно!!!

Нагадуємо про основні моменти тимчасової зміни місця голосування:

  1. Особисте звернення виборця до відділу ведення Державного реєстру виборців.
  2. Пред’явлення працівникам відділу документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України з реєстрацією або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Постановою Центральної виборчої комісії № 910 від 29 травня 2019 року було спрощено процедуру подачі заяви - скасовано вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копій документів), які підтверджують необхідність такої зміни. Тепер мотивацію тимчасової зміни місця голосування виборець вказує лише у заяві. Зазначена мотивація може бути викладена у такій формі: "у зв’язку з відрядженням", "за місцем фактичного проживання", "за місцем навчання", "за місцем роботи", "у зв’язку з відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням" тощо.

Чекаємо вас у відділі ведення  Державного реєстру виборців Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд.8 3, каб. 222.

Телефони для довідок: 2-78-61, 2-78-74.

#парламентські #вибори #проголосувати #місцем #реєстрації,
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...